Koniec wakacji, jak je spędzę?


Witam Was w słoneczną środę ;) Dziś chciałabym Wam opowiedzieć, jak spędzę końcówkę wakacji. Jeju, jak to szybko zleciało, a pomyśleć że jeszcze niedawno był koniec roku szkolnego... No cóż takie jest życie i nic z tym nie zrobimy ;) Natomiast ja chcę w tym poście opowiedzieć o moich wakacjach, które spędzę na wyspie Fuertaventura

Otóż już jutro z samego rana (czyt. 1 w nocy) wyjeżdżamy z rodziną do Warszawy na lotnisko. I tak po godzinie ósmej mamy wylot z Polski. Na tą wyspę będziemy lecieć z pięć-sześć godzin. Oczywiście mam przygotowane książki na ten czas, aby się nie nudzić oraz muzykę na tablecie ;) A co zabieram?
- Papierowe Miasta
- 7 Razy Dziś
- Eragon
-Zostań jeśli kochasz

Po przyjeździe wszystkie książki, które przeczytałam w te wakacje zrecenzuję, może któraś wpadnie Wam w oko.
Na wyspie będziemy całe dwa tygodnie. 20 sierpień - 3 wrzesień. Czyli oznacza to, że będę miała przedłużone w tym roku wakacje ;) Nie martwcie się, od razu po przyjeździe czeka mnie dużo roboty, bo ten rok szkolny będzie moim ostatnim w gimnazjum... I będę musiała postawić więcej na naukę niż przyjemności, bo po gimnazjum chcę pójść do dobrego liceum, które jest z dobre 30 km od mojego domu i jest dosyć wymagające. Ale nie mówmy o szkole, ważne są czasy obecne ;P


Wraz z rodzinką będziemy mieszkać w miejscu o nazwie Costa Calma.  I obiecuję Wam, że codziennie będę robiła dużo zdjęć, aby potem napisać moje wrażenia z naszego wyjazdu ;) I będę się chwaliła oczywiście wszystkimi atrakcjami na instagramie, czy snapchacie :D Jeśli nie masz mnie na snapie, czy na insta, już podaję nazwę:
snap: karmelizowanawariacja
instagram: karmelizowanawariacja [insta]
Już  nie mogę się doczekać tego pływania w basenie/w morzu, opalania się, jedzenia, spacerów, wieczorów, wycieczek, zakupów... A wszystko to już jutro! Spróbuję jeszcze dziś przygotować dla Was posty, które dodam już jak będę na Fuercieventurze ;)
I co? I to już tyle na dziś ;) 

Obserwujcie, wbijajcie na insta, na snapa, na aska, wszędzie! Piszcie komentarze, abym mogła widzieć Wasze opinie, udostępniajcie posty!

Do następnego!


2 komentarze :

  1. No, no, jestem zazdrosna. Baw się jak najlepiej, byś mogła mi wszystko ze szczegółami opowiedzieć i wyrwij jakiegoś przystojniaczka. Oczywiście za mnie też, więc dwóch. Powodzonka!!!
    Izuś :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oo jak fajnie ci :) udanych wakacji bo jeszcze trwają :****

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka